25 kwietnia, o godz. 11.00, w Książnicy Beskidzkiej (Bielsko-Biała, ul. Słowackiego 17 A) odbyło się „Śniadanie Misiów” połączone z wernisażem wystawy prac Henryka Cebuli pt. „Cebula na wolnym ogniu”, zapowiadane także jako „Jajecznica z Cebulą”. Animatorem wydarzenia był Lech Kotwicz.
Jak pisze Lech Kotwicz:
Do 11 maja w gościnnych progach Książnica Beskidzka wisiał sobie „Cebula na wolnym ogniu” w przekrojowym wyborze rysunku satyrycznego. Mnie się na wernisażu dostały, podczas śniadania fermentowego, takie oto niespodzianki od Marek Gliwa, któremu, jak wskazują wszystkie znaki na niebie i ziemi, zrobimy we wrześniu wystawę indywidualną w Bielskie Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej na rozpoczęcie drugiego sezonu ABCK Cooltury / wkrótce podsumowanie pierwszego sezonu, a w perspektywie zapowiedź kolejnych satyrycznych serwów.
Poniżej kilka zdjęć z imprezy.





