«

»

10. Karpik 2012 – program imprezy

Tegoroczny plakat imprezy

16 i 17 listopada 2012 r. w Ośrodku Kultury w Niemodlinie odbędzie się 10. impreza satyryczno – kulinarna Karpik. W tym roku, na międzynarodowy konkurs rysunku satyrycznego, do Niemodlina, nadesłano 442 rysunki 201 autorów z 44 krajów.

Grand Prix zdobył Grigorij Katz.

Tegoroczną uroczystość wręczenia nagród i otwarcia wystawy pokonkursowej, które rozpocznie się 17 listopada o godz. 17.00, w Ośrodku Kultury w Niemodlinie, uświetni występ kabaretu Koń Polski. Wtedy też zostaną też odsłonięte kolejne tablice „Ściany Satyryków” oraz rozstrzygnięty będzie Polsko – Czeski Konkurs Kulinarny na Potrawę z Ryb.

Pięć godzin wcześniej, na Rynku w Niemodlinie odbędzie się kulinarne show Jaśka Kuronia: „Rybne smaki w kuchni Kuronia”, połączone z degustacją zupy rybnej.

Dzień wcześniej, 16 listopada, o godz. 10.00 w Dworku, w miejscowości Gracze odbędzie się  konferencja rybacka pt. „Rozwój rybactwa oPolskiego – szanse i możliwości”, a o godz. 11.00 w sali konferencyjnej Ośrodka Kultury w Niemodlinie zostaną wręczone nagrody „Małego Karpika 2012″.

Szczegółowy program imprezy znajdziemy na stronie http://www.okniemodlin.org/cms/php/strona.php3?cms=cms_oskun