«

»

Złota Szpila 2014 – wyniki

PROTOKÓŁ

z posiedzenia jury XVII Ogólnopolskiego Turnieju Satyry im. I. Krasickiego

„O Złotą Szpilę” z dnia 5 XI 2014r.

Centrum Kulturalne w Przemyślu

Turniej Plastyczny

Jury w składzie:

- Helena Piaskowska -  przewodnicząca

- Krzysztof Krawczyk „Vankukuś”

- Szczepan Marciniec

po obejrzeniu 200 prac zgłoszonych na konkurs postanowiła przyznać:

w kategorii szkół średnich

wyróżnienie:

- Brygidzie Słabik z Kalwarii Pacławskiej

w kategorii uczniów i studentów szkół artystycznych

I nagrodę wraz z nominacją do Złotej Szpili:

- Sylwii Grzelakowskiej z ZSP w Jarosławiu

II nagrodę

- Adriannie Makowskiej z ZSP w Katowicach za zestaw „Wodogłowie”

III nagrodę

- Michałowi Knap z ZSP w Katowicach za pracę „Kompleks koguta”

wyróżnienia:

- Dominice Janerka z ZSP w Katowicach za pracę „Wieloryb”

- Arturowi Łodkowskiemu z ZSP w Katowicach za pracę „Ciekawski astronom”

- Joannie Jakubiec z ZSP w Katowicach za pracę „Pokaz mody”

- Monice Likus z ZSP w Katowicach za pracę „Wysoki jak żyrafa…” i „Tolerancja”

- Katarzynie Małeckiej z ZSP w Katowicach za pracę „Automatyczny mop”

- Sandrze Brzęczek z ZSP w Katowicach za pracę „Kostki do gry”

- Karolinie Urbańczyk z ZSP w Katowicach

- Karolinie Pertek z ZSP w Katowicach za prace „Kiedyś będę wolana…” i „Spójrz na ten piękny ocean”

- Wiktorii Pietrek z ZSP w Katowicach za prace:  „Zebra”, „Dzieciństwo” i Zamiana ról”

- Roxanie Krzemińskiej z ZSP w Katowicach za pracę „Życzliwości”

- Sonii Foryś z ZSP w Katowicach za pracę „Artyści XXI wieku”

- Mai Wszółkowski z ZSP w Katowicach za pracę „Co się z tobą dzieje?!”

- Kindze Schreck z ZSP w Katowicach za prace: „Normalny człowiek vs artysta”, „Typowy plastyk”

i „Życie artysty”

- Magdalenie Hejnoł z ZSP w Katowicach

w kategorii twórców dorosłych

I nagrodę

- Grzegorzowi Wachowi z Opola za prace „Pomoc dydaktyczna” i „Czarna owca”

II nagrodę ex aequo

- Jackowi Frąckiewiczowi z Widawy za prace „Potęga stadionowa” i „Jadą wybory”

- Henrykowi Cebuli z Przeworska za prace „Babie lato” i „Polska – Niemcy”/I cz./

 III nagrodę ex aequo

- Michałowi Graczykowi z Nysy za prace „Zaliczyłem w młodości…” i „Przemyśl…myślę”

- Krzysztofowi Suskiemu z Henrykowa za pracę „Człowieczeństwo”

Nagrody i wyróżnienia zostały ufundowane przez Centrum Kulturalne w Przemyślu.