«

»

Grzondziel wygrał KARPIKA 2015

Rys. K. Grzondziel

XIII Międzynarodowy Konkurs Rysunku Satyrycznego „Karpik” 2015 – Protokół

Jury podczas obrad w dniu 2 października 2015 r., w składzie: Zbigniew Woźniak – przewodniczący, Michał Graczyk, Jarosław Stojko, Małgorzata Biedroń, Anna Olczyk, ustaliło, co następuje:

GRAND PRIX Krzysztof Grzondziel (Polska)

Nagrody główne:

Lubomir Lichy (Czechy)

Tomasz Wołoszyn (Niemcy)

Dariusz Pietrzak (Polska)

Nagroda Burmistrza Niemodlina  – Wiesław Lipecki (Polska)

Nagroda  Firmy Ornament z Nysy Jacek Frąckiewicz (Polska) 

Nagroda Firmy Hasan z Nysy Bretislav Kovarik (Czechy)

Nagroda Stowarzyszenia Ruch Rozwoju Regionu Nysa - Henryk Cebula (Polska)

Nagroda Muzeum Karykatury w Warszawie Tomasz Rzeszutek (Polska)

Nagrody Agencji Rynku Rolnego Oddziału Terenowego w Opolu

I nagroda – Daniel Strzelczyk (Polska)

II nagroda – Jiri Novak (Czechy)

III nagroda – Janusz Grysiewicz (Polska)

Wyróżnienia honorowe (dyplomy)

Anon Anindito (Indonesia)

Chiorean Cornel-Marin (Rumunia)

Ricardo Ferreira (Portugalia)

Galym Boranbayev (Kazachstan)

Zbigniew Piszczako (Polska)

 

MAŁY KARPIK  2015

Protokół

Jury podczas obrad w dniu 2 października 2015 r., w składzie: Zbigniew Woźniak – przewodniczący, Michał Graczyk, Jarosław Stojko, Małgorzata Biedroń, Anna Olczyk, ustaliło, co następuje:

GRAND PRIX – Milena Cempa, SP nr 1 w Niemodlinie, kl. IV

Kat. klasy V-VI

Nagrody Agencji Rynku Rolnego Oddziału Terenowego w Opolu

I miejsce – Joanna Paluszkiewicz, SP nr 1 w Niemodlinie, kl. V

II miejsce – Dominika Krzemińska, SP nr 3 w Ozimku, kl. VI

III miejsce – Oliver Sowa, SP w Popielowie, kl. V

Nagroda  Firmy Ornament z Nysy - Emilia Łukawska, SP nr 1 w Niemodlinie, kl. VI

Nagroda ufundowana przez Małgorzatę i Mariusza Nieckarzów – Katarzyna Dolak, SP nr 1 w Niemodlinie, kl. V

Kat. klasy 0-IV

Nagrody Agencji Rynku Rolnego Oddziału Terenowego w Opolu

I miejsce – Kaja Wojtas, SP nr 3 w Ozimku, kl. II

II miejsce – Mateusz Cempa, SP nr 1 w Niemodlinie, kl. III

III miejsce – Bogumił Pustelnik, SP nr 3 w Ozimku, kl. IV

Nagroda  Firmy Ornament z Nysy - Michał Nowak, SP w Skorogoszczy, kl. I