Wrocławski Salon SPAK

17 lipca o godz. 18.00 w Klubie Pod Kolumnami, we Wrocławiu (Plac św. Macieja 21) odbędzie się wernisaż Wrocławskiego Salonu SPAK.

Wrocławski Salon SPAK odbędzie się w dniach 17 lipca do 15 października  2021 we Wrocławiu w Klubie Pod Kolumnami na pl. św. Macieja 21. Tradycyjnie już wystawa będzie prezentowana w galerii Klubu (dwie sale) i w plenerze tj. w pobliskim parku (standy). Organizatorami wystawy są Czesław Przęzak – pomysłodawca i kurator wystawy, Klub Pod Kolumnami oraz Stowarzyszenie Polskich Artystów Karykatury. W wystawie bierze udział 17 artystów zrzeszonych w SPAK i  dwie osoby jako goście zaproszeni.

Mecenasem wystawy jest Miasto Wrocław. Patronami medialnymi są: TVP Kultura, Muzeum Karykatury, SPAK (spak.art.pl) oraz Sadurski.com

Wystawie towarzyszy katalog, skromy, ale mamy nadzieję spodoba się artystom uczestniczącym w wystawie oraz przybyłym gościom. Słowo wstępne do katalogu napisał Prezes SPAK Witold Mysyrowicz. Autorem katalogu, plakatów, zaproszenia i oprawy plastycznej jest Czesław Przęzak. W trakcie wernisażu zostanie przeprowadzona aukcja 10 prac naszego kolegi, wspaniałego artysty Darka Łabędzkiego na rzecz „Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci”.