«

»

Charytatywny kalendarz Marka Greli

Można już kupić kalendarz charytatywny z karykaturami bohaterów serialu „RANCZO” (na licencji TVP), z którego sprzedaży dochód przeznaczony jest na rzecz Hospicjum Cordis. Kalendarz można nabyć za jedyne 14,99 zł.

Idea stworzenia kalendarza charytatywnego na rzecz Hospicjum Cordis narodziła się we wrześniu 2015 roku – tuż po zakończeniu uroczystych obchodów 25-lecia istnienia placówki.

Dużo wcześniej w głowie karykaturzysty Marka Greli pojawiło się pragnienie namalowania wszystkich postaci ulubionego serialu „Ranczo” w jednej wspólnej scenie. I tak oba pomysły doskonale się ze sobą sprzęgły, by po ponad roku zaowocować tym wyjątkowym wydawnictwem ozdobionym „Bitwą pod Wilkowyjami”. Marek Grela nad karykaturami do kalendarza pracował przez kilka miesięcy.

Kalendarz można kupić w internecie i w wybranych księgarniach. Informacje na ten temat znajdziemy na stronie http://kalendarzranczo.pl/. Kulisy powstania kalendarza obejrzeć można na filmie, zamieszczonym w internecie, pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=X1wXf7-o3Z4.

Zachęcamy do zakupu kalendarza a Markowi Greli gratulujemy pomysłu.

(Informacje i ilustracje pochodzą ze strony kalendarzranczo.pl)